Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Ranieri: możemy zachować wszystkich graczy
Wypowiedzi

Ranieri: możemy zachować wszystkich graczy

Claudio Ranieri pełniący funkcję menadżera w Leicester City, uważa że drużyna może zachować wszystkich swoich graczy przed kolejnym sezonem, nikt z drużyny nie musi odejść. Ranieri przestrzegł również graczy, że niektórym odejście z Leicester może tylko zaszkodzić.

Dużo się mówi przede wszystkim o odejściu Riyada Mahreza i N’Golo Kante, jednak trener na spokojnie podchodzi do tematu, wierzy że uda mu się przekonać swoich podopiecznych do pozostania, zresztą nie tylko trener, inni gracze również wypowiedzieli się na temat ewentualnych transferów i są przekonani, że taka paczka jaką ma teraz Leicester powinna grać ze sobą dalej.

Ranieri o ewentualnych odejściach z Leicester

Cieszymy się z mistrzostwa, jednak teraz chciałbym się jeszcze cieszyć z utrzymania wszystkich graczy w drużynie, a jest to możliwe. To jest dla Nas wszystkich ważne, aby obyło się bez strat kadrowych, przed nami Liga Mistrzów, dlatego gracze powinni pozostać. Jeżeli gracze odejdą, może nie być to dobry wybór dla Nich, o wiele lepsze będzie jeżeli zostaną jeszcze na jeden sezon i wtedy zadecydują czy chcą zmienić barwy. Jeżeli któryś z graczy przychodzi do mnie i mówi, że chce odejść jest to w porządku, uzgadniamy wszystko i gracz wtedy odchodzi.

Christian Fuchs zachęca do pozostania w Leicester

Gramy w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, to fantastyczna sprawa, czy nie jest to wystarczające dla graczy aby pozostać w klubie ? Myślę, że wszyscy wiedzą na co Nas stać, więc dlaczego tu nie pozostać ? Los innych graczy nie jest w moich rękach, ale czeka nas trudne wyzwanie w Lidze Mistrzów i myślę że każdy powinien zostać i wspólnie to przeżyć. Grałem w Lidze Mistrzów w Schalke i bardzo się cieszę, że będę mógł powrócić do tych rozgrywek, występując w Leicester.

Danny Simpson o sytuacji w Leicester

Chcę aby wszyscy gracze pozostali, jesteśmy po prostu grupą specjalną. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy wszyscy razem grać dalej, bo to nam wychodzi najlepiej. Mam nadzieję, że każdy chce iść razem jako grupa i jako klub, aby się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Cała grupa ma duży potencjał, miejmy nadzieję, że wszyscy pozostaną na King Power Stadium.