Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Deeney i Bolasie mogą trafić do Leicester City
Transfery

Deeney i Bolasie mogą trafić do Leicester City

Według The Sun, Troy Deeney i Yannick Bolasie mogą trafić do Leicester City za kwotę około 40 milionów funtów, wszystko ma na celu wzmocnienie drużyny z King Power Stadium przed zbliżającym się sezonem w którym Lisy zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów, oraz będą występować w Premier League jako obrońcy tytułu, chociaż właściciele jasno stwierdzili że celem na kolejny sezon na pewno nie będzie obrona tytułu.

Deeney i Bolasie na celowniku Leicester

Gdy fantastyczny sezon Leicester City dobiega końca przychodzi czas na przemyślenia odnośnie wzmocnień na kolejny sezon, tutaj The Sun jasno wskazało że celem Lisów jest Troy Deeney z Watford oraz Yannick Bolasie z Crystal Palace, według wstępnych źródeł Leicester musiałby zapłacić za każdego z nich po około 20 milionów funtów. Na pewno zawodników może skusić możliwość występu w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Jeżeli doniesienia okażą się prawdą te dwa wzmocnienia mogą okazać się dobrym trafem, Troy Deeney który występuje na pozycji środkowego napastnika w Watford, w obecnym sezonie zdobył 11 goli, dorzucając do tego 7 asyst grając we wszystkich spotkaniach swojej drużyny. Pytanie może budzić Yannick Bolasie, który również jest napastnikiem a w obecnym sezonie wiele goli nie zdobył, grając w 26 meczach ligowych do siatki trafił tylko 5 razy, dorzucając do tego 4 asysty.