Home Aktualności Ranieri ustala cel, zdobyć 79 punktów

Ranieri ustala cel, zdobyć 79 punktów

0
0
114
Ranieri ustala cel, zdobyć 79 punktów

Claudio Ranieri, menadżer Leicester City ustalił cel dla swojej drużyny, zdobycie w tym sezonie 79 punktów, jednak podkreślił że tym głównym celem było uniknięcie spadku z ligi. Dlaczego nie 79 punktów, skoro w połowie sezonu mieliśmy 39 punktów, jak się wszystko potoczy zobaczymy, dodał Ranieri.

Wszyscy sobie zadawali pytanie na co stać Lisy i jako nowy cel po zdobyciu 40 punktów ustali Ranieri, wielu po cichu liczyło że drużyna za cel ustali sobie walkę o mistrzostwo, jednak Claudio Ranieri w żadnym z wywiadów nie potwierdził, jako by mogli walczyć o tytuł mistrza Anglii.

Ranieri przede wszystkim cieszy się że w swoim pierwszym sezonie w drużynie Lisów, bardzo szybko udało mu się osiągnąć cel – zdobycie 40 punktów, które mają zapewnić utrzymanie, takie próg do grudnia drużyna uzyskała bez problemu i wszyscy już czekali na wyznaczenie nowego.

Ranieri o swoim kolejnym celu w Leicester

Naszym celem jest osiągnięcie progu 79 punktów, wiem że będzie to trudne i ambitne, ale dlaczego nie ?Zrobimy wszystko co w naszej mocy.

Jak na razie po 22 kolejkach Leicester City ma na koncie 44 punkty, chociaż drużyna w ostatnim czasie wygrała tylko jedno z pięciu spotkań ligowych, jednak to nie przeszkadza w zajmowaniu drugiego miejsca w lidze, obecnie Lisy zrównały się punktowo z liderującym Arsenalem Londyn.

Ranieri spokojny o swoją drużynę

Mimo rozczarowania remisem z Aston Villą, Claudio Ranieri jest spokojny o swoją drużynę, która od początku sezonu wykonuje widoczne postępy, grając na wysokim poziomie nawet z najtrudniejszymi rywalami. Teraz drużynę czeka spotkanie na King Power Stadium przeciwko Stoke City chociaż jeszcze przed spotkaniem ligowym Lisy czeka rewanżowe spotkanie FA Cup przeciwko Tottenhamowi.

Dodaj komentarz