Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Raport urazów: Amartey, Schlupp, James
Aktualności

Raport urazów: Amartey, Schlupp, James

Claudio Ranieri poinformował o obecnym stanie zdrowia trzech graczy wracających po urazach, są nimi Daniel Amartey, Matty James i Jeffrey Schlupp, według doniesień trenera żaden z trójki graczy nie pojawi się w kadrze na spotkanie z Arsenalem Londyn.

Przed ostatnim spotkaniem ligowym z Manchesterem City, wiele się mówiło, że Daniel Amartey może zadebiutować w spotkaniu przeciwko Arsenalowi Londyn, mimo ostatniego debiutu w drużynie Lisów do lat 21, Ranieri zapowiedział, że jeszcze jest za wcześnie na debiut Amartey’a, dodając: „Jest za wcześnie na debiut Daniela, ale myślę że w następnym spotkaniu przeciwko Norwich jest szansa na jego debiut”.

Matty James ciągle zmaga się z urazem kolana natomiast Jeffrey Schlupp robi duże postępy po urazie ścięgna udowego, obaj ci gracze powrócili w tym tygodniu do treningów z drużyną, jednak również nie mają co liczyć na występ przeciwko Arsenalowi.

Ranieri o sytuacji kontuzjowanych graczy

Matty James pracuje obecnie wewnątrz obiektu z fizjoterapeutą natomiast Jeffrey Schlupp rozpoczął już treningi na zewnątrz. Myślę że Schlupp może powoli liczyć się przy wyborze kadry, natomiast James rozpocznie pracę z pierwszym zespołem po meczu z Norwich.

Tymczasem w Arsenalu Londyn nie zagrają Tomas Rosick (uraz uda), Santi Cazorla (uraz kolana), Jack Wilshere (problemy z łydką), jednak Ranieri zdaje sobie sprawę że Arsenal ma mocną kadrę i nie będzie problemu ze znalezieniem zawodników w miejsce tych kontuzjowanych.