Home Transfery Riyad Mahrez coraz bliżej przejścia do Manchesteru City

Riyad Mahrez coraz bliżej przejścia do Manchesteru City

0
0
156

Niestety, ale plotki na temat Riyad’a Mahrez’a zaczynają się coraz bardziej potwierdzać. Zawodnik Leicester City myśli o zmianie otoczenia w celu rozwoju, a fanem piłkarza był od dłuższego czasu Manchester City.

Od momentu zdobycia przez Leicester City mistrzostwa Anglii klub z Manchesteru dopytywał o zawodnika “lisów”. Sam Riyad Mahrez niejednokrotnie wspominał o tym, iż chciałby się rozwijać w silniejszym klubie Premier League, lecz do tej pory nie było konkretów na temat przyszłości zawodnika.

Klub z Leicester chciałby zatrzymać Mahrez’a lecz nie za wszelką cenę. Sam Riyad Mahrez nie pojawił się na pierwszym treningu “lisów” co zostało według mediów usprawiedliwione jego dopinaniem transferu z Manchesterem City. Jeśli to prawda, City pozyska jedno z ostatnich, wielkich ogniw Leicester City…

Aktualizacja 12:10: Cena transferu to 60 milionów funtów. Piłkarz w nowych barwach prawdopodobnie zostanie ogłoszony jeszcze przed końcem tego tygodnia – kluby już ustalają szczegóły transferowe.

Sponsorem tego wpisu jest Megas Serwis Naprawa laptopów i odzyskiwanie danych – zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby!

Dodaj komentarz