Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Transfery

Riyad Mahrez coraz bliżej przejścia do Manchesteru City

Niestety, ale plotki na temat Riyad’a Mahrez’a zaczynają się coraz bardziej potwierdzać. Zawodnik Leicester City myśli o zmianie otoczenia w celu rozwoju, a fanem piłkarza był od dłuższego czasu Manchester City.

Od momentu zdobycia przez Leicester City mistrzostwa Anglii klub z Manchesteru dopytywał o zawodnika „lisów”. Sam Riyad Mahrez niejednokrotnie wspominał o tym, iż chciałby się rozwijać w silniejszym klubie Premier League, lecz do tej pory nie było konkretów na temat przyszłości zawodnika.

Klub z Leicester chciałby zatrzymać Mahrez’a lecz nie za wszelką cenę. Sam Riyad Mahrez nie pojawił się na pierwszym treningu „lisów” co zostało według mediów usprawiedliwione jego dopinaniem transferu z Manchesterem City. Jeśli to prawda, City pozyska jedno z ostatnich, wielkich ogniw Leicester City…

Aktualizacja 12:10: Cena transferu to 60 milionów funtów. Piłkarz w nowych barwach prawdopodobnie zostanie ogłoszony jeszcze przed końcem tego tygodnia – kluby już ustalają szczegóły transferowe.

Sponsorem tego wpisu jest Megas Serwis Naprawa laptopów i odzyskiwanie danych – zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby!