Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Schmeichel potwierdza że nie jest kontuzjowany
Aktualności

Schmeichel potwierdza że nie jest kontuzjowany

Kasper Schmeichel potwierdził, że nie jest kontuzjowany a jego uraz ścięgna udowego nie jest na tyle groźny aby musiał pauzować z powodu tego urazu. W niedzielę podczas treningu reprezentacji Danii, Kasper musiał opuścić trening już w 25 minucie, wielu zaczęło domyślać się najgorszego a więc kontuzji gracza w kluczowym dla Leicester momencie tego sezonu.

Możliwa kontuzja Schmeichela problemem dla Leicester

Po tym jak Kasper Schmeichel opuścił trening Danii w 25 minucie, lokalne media od razu podkreśliły że na pewno nie zagra on we wtorkowym meczu przeciwko Szkocji a wielu zaczęło się mocno zastanawiać czy Claudio Ranieri musi zacząć się martwić o swój pewny punkt w bramce, szczególnie że do końca sezonu Premier League pozostało już tylko siedem kolejek.

Kasper Schmeichel uspokaja fanów, nie jest kontuzjowany

Po tych rozgłosach, Kasper szybko poinformował na swoim koncie na Twitterze, że uraz nie jest groźny i że nie ma się czym martwić, dodał że nie został wycofany ze zgrupowania reprezentacji Danii i że nie ma już problemu z jego ścięgnem.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Kasper wróci zez grupowania swojej reprezentacji w pełni sił, aby już 3 kwietnia zagrać w kolejnym spotkaniu Leicester City, kolejnym spotkaniu w walce o najwyższe cele, wszyscy kibice trzymają mocno kciuki za szczęśliwy powrót na King Power Stadium.