Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Aktualności

Walczymy o to, aby nie spaść do strefy spadkowej…

Zapowiedź poniedziałkowego meczu nie przychodzi łatwo. Dzieje się tak, albowiem Leicester City dzieli tylko jeden mecz przegrany do wejścia w tabelę spadkową. Sytuacja Lisów na tym etapie sezonu wygląda bardzo niepokojąco, tym bardziej, że przegrywają oni z drużynami, które nie są najlepszego pokroju (mowa tu o AFC Bournemouth z którym Lisy zremisowały bezbramkowo).

Teraz jednak gramy na własnym terenie, dlatego trzeba wziąć się mocno w garść i pokazać, kto rządzi na King Power Stadium. Leicester będzie walczyć tym razem o punkty z drużyną West Bromwich, która co prawda zajmuje 10 miejsce w tabeli, lecz bilans jej bramek, a także ostatnich spotkań jest bardzo słaby – forma drużyny jest widoczna na pierwszy rzut oka (3 spotkania przegrane i 2 zremisowane), daje więc to wielką nadzieję na to, że można ten mecz wygrać na 3 punkty – właściwie taka jest wymagana strategia, jesli nie chcemy znaleźć się w tabeli spadkowej.

Mecz w telewizji i internecie

Mecz będzie można oglądać zarówno w internecie, jak i w telewizji.

Podsumowanie tego co przed nami.

Obie drużyny są w tragicznym momencie, choć to West Bromwich ma lepszą sytuację w tabeli, dlatego pozostaje liczyć na to, że Lisy będą robić wszystko, aby uciekać od tabeli spadkowej. Jeśli do niej wejdziemy, będzie już tylko gorzej, dlatego mecz z West Bromwich jest idealnty na przełamanie się, bowiem drużyna ciągle potyka się o każdego, ze swoich rywali – trzeba to wykorzystać jak najlepiej.

Mecz odbędzie się na King Power Stadium już w poniedziałek, 16 października, o godzinie 21:00.