Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Ahmed Musa nadal w kręgu zainteresowań Leicester City
Transfery

Ahmed Musa nadal w kręgu zainteresowań Leicester City

Według Daily Mirror zawodnik CSKA Moskwa – Ahmed Musa nadal jest na celowniku Leicester City, według doniesień klub z King Power Stadium będzie chciał pozyskać reprezentanta Nigerii w letnim oknie transferowym, płacąc za niego 20 milionów funtów.

Jeszcze w styczniu głośno było o zainteresowaniu Ahmedem Musą, jednak ostatecznie Leicester i CSKA nie doszli do porozumienia, wstępnie Lisy oferowały 15 milionów funtów ale ta oferta została odrzucona.

Ahmed Musa dobrym celem Leicester City

Leicester który obecnie jest liderem Premier League mając dwa punkty przewagi nad drugim Tottenhamem są w stanie zapłacić wysoką kwotę za utalentowanego 23-latka z CSKA, jak na razie zawodnik który w rosyjskiej drużynie występuje od 2012 roku rozegrał łącznie 153 spotkania w barwach CSKA, zdobywając łącznie 46 goli. Również przygoda w reprezentacji Nigerii należy do udanych, zawodnik rozegrał 56 spotkań strzelając 11 goli. Wcześniej przez dwa lata Ahmed występował w holenderskim VVV-Venlo.

Wszelkie raporty wskazują, że latem Leicester po raz kolejny spróbuje swoich szans przy próbie pozyskania gracza, jednak czy rosyjski klub zaakceptuje 20 milionów funtów, oczywiście to wysoka kwota, jednak patrząc na talent gracza, który ma dopiero 23 lata inne kluby również mogą zacząć się nim interesować.