Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Andrej Kramarić wypożyczony do Hoffenheim
Transfery

Andrej Kramarić wypożyczony do Hoffenheim

Andrej Kramarić został wypożyczony do końca sezonu 2015/2016 do niemieckiego Hoffenheim, wcześniej na ten temat rozmawiał z Claudio Ranierim, który zalecił zawodnikowi wypożyczenie z myślą o ograniu przed Euro 2016.

Wypożyczenie Kramarica zostało oficjalnie potwierdzone przez niemiecki klub oraz przez Leicester. 24-letni Chorwat będzie miał szansę na większą ilość występów, szczególnie że w obecnym sezonie zagrał tylko 22 minuty w lidze, a ogólnie wystąpił w pięciu spotkaniach.

Ranieri wspiera Kramaria

Andrej musi przygotować się do Euro 2016, a do tego potrzebuje regularnej gry. On jest fantastycznym zawodnikiem i wielkim profesjonalistom, rozmawiałem wcześniej z nim i ustaliliśmy, że najlepiej będzie jak przejdzie na wypożyczenie bo w Leicester mam już trzech napastników z których korzystam. Na pewno będziemy go teraz obserwować w Hoffeinheim aby po sezonie podjąć decyzję co dalej będzie z Andrejem.

Hoffenheim do którego trafił Andrej zajmuje ostatnią pozycję w Bundeslidze, drużyn w oknie transferowym pomaga wzmocnień, które ewentualnie pomogą w walce o utrzymanie. Po 17 spotkaniach Hoffenheim na koncie zaledwie 13 punktów.

Andrej Kramarić na debiut w nowym klubie będzie miał już szansę w sobotę, Hoffenheim zmierzy się przed własną publicznością z Bayerem Leverkusen.