Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Leicester najbardziej szalonym zespołem ligi
Aktualności

Leicester najbardziej szalonym zespołem ligi

Mamy połowę stycznia a Leicester City zajmuje drugą pozycję w lidze z identycznym dorobkiem punktowym jak pierwszy Arsenal Londyn, i tylko dwoma porażkami na koncie w 22 spotkaniach. Jak na razie Claudio Ranieri nie przyznał w żadnym z wywiadów czy Leicester może zdobyć mistrzostwo Ligi.

Ranieri o szalonym sezonie

Ten sezon jest bardzo szalony, nadal chcemy wygrywać swoje mecze i zająć jak najwyższe miejsce. Wielkie zespoły nie włączyły jeszcze turbo i mamy nadzieję że tego nie zrobią, co będzie szansą dla Nas na wysoką pozycję.

Ranieri wykonał wielkiego przeobrażenia zespołu z drużyny walczącej o utrzymanie na drużynę walczącą o tytuł ligi, gdy trener prowadził Chelsea kilkanaście lat temu, był krytykowany na wielkie zmiany w zespole, teraz nikt by chyba nie śmiał krytykować go za pracę jaką wykonuje z graczami Lisów.

Trener Lisów zapytany o ewentualny udział w rozgrywkach europejskich powiedział:

Wiem, że chcielibyście wiedzieć czy będziemy walczyć o rozgrywki europejskie, jednak nie wypowiem się na ten temat aby nie dawać niepotrzebnej nadziei fanom, mamy dopiero połowę stycznia i jest za wcześnie na takie cele.