Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Gokhan Inler na celowniku Schalke 04
Transfery

Gokhan Inler na celowniku Schalke 04

Według niektórych doniesień wynika że Gokhan Inler znalazł się na celowniku Schalke 04 Gelsenkirchen, klub z Niemiec podobno już w styczniu bardzo chętnie wypożyczyłby do końca sezonu pomocnika Leicester City, szczególnie że Inler nie może przebić się do składu a w obecnym sezonie rozegrał zaledwie cztery spotkania.

Szwajcar, który jest kapitanem swojego kraju przed przybyciem do Leicester, miał walczyć o miejsce w składzie aby z czasem stać się pewnym punktem Lisów, niestety póki co zawodnik nie znalazł zaufania w oczach Claudio Ranieriego. Taką sytuację gracza będzie chciało wykorzystać Schalke, które na zasadzie wypożyczenia widziałoby Inlera w swojej drużynie.

Agent Inlera w ostatnim czasie wyraził swoje zmartwienie dotyczące braku gry swojego zawodnika, dodając:

Sytuacja gracza nie jest zbyt dobra, zawodnik który jest kapitanem swojej reprezentacji krajowej większość czasu spędza na ławce, dlatego będziemy szukać rozwiązania w postaci wypożyczenia.

To są oczywiście spekulacje, jednak to wszystko będzie zależało od Ranieriego, czy Inler przyda się w kolejnej fazie sezonu, gdzie w każdej chwili któryś z graczy poczuje zmęczenie lub nabawi się kontuzji. Jak na razie spekulacje nie zostały w żaden oficjalny sposób potwierdzone, a okno transferowe otwiera się już za niecałe dwa tygodnie.