Home Transfery Gokhan Inler na celowniku Schalke 04

Gokhan Inler na celowniku Schalke 04

0
0
161
Gokhan Inler na celowniku Schalke 04

Według niektórych doniesień wynika że Gokhan Inler znalazł się na celowniku Schalke 04 Gelsenkirchen, klub z Niemiec podobno już w styczniu bardzo chętnie wypożyczyłby do końca sezonu pomocnika Leicester City, szczególnie że Inler nie może przebić się do składu a w obecnym sezonie rozegrał zaledwie cztery spotkania.

Szwajcar, który jest kapitanem swojego kraju przed przybyciem do Leicester, miał walczyć o miejsce w składzie aby z czasem stać się pewnym punktem Lisów, niestety póki co zawodnik nie znalazł zaufania w oczach Claudio Ranieriego. Taką sytuację gracza będzie chciało wykorzystać Schalke, które na zasadzie wypożyczenia widziałoby Inlera w swojej drużynie.

Agent Inlera w ostatnim czasie wyraził swoje zmartwienie dotyczące braku gry swojego zawodnika, dodając:

Sytuacja gracza nie jest zbyt dobra, zawodnik który jest kapitanem swojej reprezentacji krajowej większość czasu spędza na ławce, dlatego będziemy szukać rozwiązania w postaci wypożyczenia.

To są oczywiście spekulacje, jednak to wszystko będzie zależało od Ranieriego, czy Inler przyda się w kolejnej fazie sezonu, gdzie w każdej chwili któryś z graczy poczuje zmęczenie lub nabawi się kontuzji. Jak na razie spekulacje nie zostały w żaden oficjalny sposób potwierdzone, a okno transferowe otwiera się już za niecałe dwa tygodnie.

Dodaj komentarz