Home Transfery Arsenal chce aktywować klauzulę N’Golo Kanté

Arsenal chce aktywować klauzulę N’Golo Kanté

0
0
177
Arsenal chce aktywować klauzulę N'Golo Kanté

Według RMC Sport, Arsenal Londyn chce aktywować klauzulę wykupu w wysokości 20 mln funtów którą w kontrakcie ma zapisaną N’Golo Kanté, dzięki czeku klub z Londynu chce pominąć niepotrzebne negocjacje z klubem a skupić się na negocjacjach z młodym graczem i jego agentem, wstępnie mówi się, że Arsenal jest już po rozmowach z agentem zawodnika.

N’Golo Kanté który rozgrywa znakomity sezon w barwach Leicester City przykuł uwagę kilku gigantów europejskich w tym Arsenalu Londyn. Młody gracz który do Leicester trafił z francuskiego Caen, robi furorę w Premier League będąc pewnym punktem Claudio Ranieriego, nic dziwnego że graczem mocno zaczęły się interesować inne kluby.

N’Golo Kanté bliski Arsenalu Londyn

O ile doniesienia RMC Sport są pokryciem z rzeczywistością, wygląda na to, że Arsene Wenger bardzo chciałby pozyskać młodego gracza aby wzmocnić swoją formację pomocy. Mikel Arteta i Mathieu Flamini już prawie na pewno opuszczą Arsenal Londyn dlatego też, Kante może być idealnym następcą w Londynie. Doniesienia zdecydowanie potwierdzają, że Arsenal nie waha się i od razu chce aktywować klauzulę Kante a więc kwotę 20 milionów funtów, aby jak najszybciej dogadać się z zawodnikiem i ubiec inne europejskie kluby.

Niska klauzula N’Golo Kanté

Leicester City chce zachować jak najwięcej swoich zawodników, jednak w przypadku klauzuli niestety klub nie ma już nic do powiedzenia, bo pozostaje już tylko kwestia samego gracza, czy będzie chciał zostać czy faktycznie dogada się z innym klubem. Kwota 20 milionów funtów, może okazać się niewielką kwotą, jeżeli chodzi o gracza pokroju Kante, którego wartość bardzo mocno wzrosła przez ten sezon.

Dodaj komentarz