Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Gokhan Inler zawodnikiem Besiktas
Transfery

Gokhan Inler zawodnikiem Besiktas

Gokhan Inler opuścił Leicester City, zawodnik w ostatnim dniu okna transferowego przeniósł się do tureckiego Besiktatu, podpisując z klubem trzyletni kontrakt. Przypomnijmy, że 32-latek do Leicester przeniósł się w poprzednim sezonie z włoskiego Napoli, jednak rozegrał w barwach Lisów tylko pięć spotkań, w tym pięć ligowych, dlatego nie dziwi nikogo decyzja zawodnika o przenosinach.

Gokhan Inler w Besiktasie

Gokhan Inler zadecydował że przeniesie się do obecnego mistrza Turcji, licząc na bardziej regularną grę. Mimo niewielkiej ilości spotkań w Leicester, zawodnik wniósł do drużyny swoje ogromne doświadczenie za co wszyscy mu dziękujemy. Teraz życzymy aby 32-latek dokończył swoją karierę w nowym klubie, gdyż z roku na rok zbliża się do zakończenia swojej kariery.

Po informacji o przeniesieniu do Besiktasu, Leicester City podziękował Inlerowi za ciężko pracę na King Power Stadium, oraz życzył mu sukcesów na dalszej drodze jego kariery. Do najlepszych momentów swojej kariery Gokhan zapewne będzie wracał do Włoch gdzie w barwach Udinese i Napoli rozegrał ponad 250 spotkań, oprócz występów ligowych ma również 89 występów w barwach reprezentacji Szwajcarii.