Home Aktualności Jamie Vardy podpisał nowy kontrakt z Leicester do 2019 roku

Jamie Vardy podpisał nowy kontrakt z Leicester do 2019 roku

0
0
1,296
Jamie Vardy podpisał nowy kontrakt z Leicester do 2019 roku

Leicester City potwierdził wczoraj, że Jamie Vardy podpisał nowy kontrakt z Lisami, który będzie obowiązywał do 2019 roku, według niektórych źródeł Vardy ma podwoić dzięki temu zarobki, i zarabiać od tej pory 80 000 funtów tygodniowo.

Po fenomenalnych występach do których Jamie Vardy przyzwyczaił nas w tym sezonie przyszła propozycja nowego kontraktu, którą zawodnik zaakceptował, pokazując tym że chce nadal grać w barwach Lisów, podpisanie kontraktu do 2019 roku uspokoi wszystkich kibiców, którzy zastanawiali się czy latem Vardy nie opuści klubu, przechodząc do większego klubu z Premier League, bo takie oferty się podobno pojawiały, szczególnie od Chelsea Londyn i Manchesteru United.

Jamie Vardy który w obecnym sezonie zdobył już 18 goli w lidze jest obecnie najlepszym strzelcem w Premier League i wyprzedza drugiego Lukaku, który ma na swoim koncie 16 goli.

Jamie Vardy po podpisaniu nowego kontraktu

Jestem absolutnie zachwycony, aby dalej walczyć razem z Leicester City o jak najwyższe cele. Chcę być częścią tego zespołu przez długi czas. Leicester pokazał wiarę we mnie, gdy tu przyjechałem trzy i pół roku temu, ta wiara pomogła mi osiągnąć tak wiele. Będę zawsze wdzięczny za decyzję sprowadzenie mnie na King Power Stadium, chcę spędzić tu jak najwięcej czasu aby spłacić to zaufanie.

Claudio Ranieri po podpisaniu Vardego nowego kontraktu

Jamie jest prawdziwym wojownikiem. Miał niesamowitą przygodę trafiając do Leicester City, zawodnik ciężko pracuje dlatego stawiam na niego w każdym meczu. Uwielbiam jego ducha walki, jego zaangażowanie w każdy mecz. Jamie okazał się fantastycznym graczem i co najważniejsze jest on częścią fantastycznej grupy. Jestem bardzo zadowolony, że mogę z nim pozostać przed długi czas, po tym jak podpisał z Leicester nowy kontrakt.

Od momentu dołączenia do Leicester City w 2012 roku z Fleetwood Town, Vardy poczynił ogromne postępy, jest obecnie najlepszym strzelcem Premier League, pobił rekord van Nisterooya, zadebiutował w Reprezentacji Anglii. To wielki człowiek, który wykorzystał szansę trafienia do Leicester, pomógł drużynie awansować do Premier League, następnie pomógł drużynie w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek a teraz pomaga drużynie w walce o jak najwyższe miejsce w Premier League, na razie skutecznie zajmując fotel lidera.

Dodaj komentarz