Home Transfery Josip Ilicic na celowniku Leicester City ?

Josip Ilicic na celowniku Leicester City ?

0
0
162
Josip Ilicic na celowniku Leicester City ?

Według doniesień Włoskich mediów, Josip Ilicic który obecnie występuje w Fiorentinie, znalazł się na celowniku Leicester City, klub z King Power Stadium miałby rzekomo zaoferować 11-15 miliona funtów aby już latem przejść właśnie do drużyny Lisów.

Czy Josip Ilicic przejdzie do Leicester City

Jak donoszą piłkarskie media włoskie, Steve Walsh czyli jeden z asystentów Claudio Ranieriego obserwował w niedzielę poczynania Ilicica podczas spotkania ligowego Fiorentiny z Empoli, ostatecznie w tym spotkaniu Fiorentina przegrała 2:0 a Ilicic spędził na boisku 82 minuty. 28-letni ofensywny pomocnik stał się celem nie tylko Leicester, zawodnikiem interesują się inne europejskie kluby, zapewne dzięki jego dobrej formie w obecnym sezonie, w którym Josip w 25 spotkaniach ligowych zdobył już 12 goli.

Obecna forma Fiorentiny spowodowała że klub ma bardzo małe szanse na udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, to sprawiło że jednym z punktów zaczepienia do ewentualnego transferu Ilicica do Lisów jest właśnie fakt, że Lisy na pewno w Lidze Mistrzów zagrają. Ilicic grający jako ofensywny pomocnik do Fiorentiny trafił w 2013 roku z Palermo od tego czasu w drużynie fioletowych rozegrał 72 spotkania ligowe w których do siatki trafił 23 razy.

Dodaj komentarz