Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Wes Morgan z nowym kontraktem
Aktualności

Wes Morgan z nowym kontraktem

Kapitan Leicester City, Wes Morgan podpisał nowy kontrakt z Lisami który będzie obowiązywał do czerwca 2019 roku, to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich związanych z Lisami, szczególnie że Wes sprawował ważną rolę w ostatnim tak wspaniałym sezonie.

Wes Morgan z nowym trzyletnim kontraktem

Wes Morgan będący liderem Leicester City, dogadał się z Lisami i podpisał nowy kontrakt, dzięki czemu doświadczony obrońca który na King Power Stadium przybył w 2012 roku, będzie mógł kontynuować swoją przygodę z Lisami do 2019 roku. 32-latek po opublikowaniu informacji o przedłużeniu kontraktu, wyraził swoje ogromne zadowolenie z możliwości kontynuowania swojej kariery właśnie z Leicester.

To wspaniałe uczucie, kiedy przedłużasz swój kontrakt z obecnym klubem. Jestem dumny, że klub mi ufa i dał mi możliwość noszenia koszulki przed tak długi czas. Ostatnio zdobyte trofeum Premier League to najwspanialsze uczucie w mojej karierze, jednak teraz przed nami kolejne trudne zadanie, powalczenie w Lidze Mistrzów, na którą wszyscy czekamy.

Od momentu dołączenia na King Power Stadium, Wes Morgan rozegrał w barwach Lisów 196 spotkań w których zdobył 8 goli, w tym dwa w ostatnim sezonie. Dzięki swojej ciężkiej pracy, Morgan stał się podstawą obrony Lisów, a dodatkowo został wyznaczony kapitanem drużyny, z czego się bardzo dobrze wywiązuje.